kategorie

O firmie

Jesteśmy firmą o szerokim profilu działalności zapewniającym naszym klientom realizację potrzeb z zakresu druku jak i wszelkich elementów reklamy wizualnej. Pracujemy w oparciu o doświadczenie, profesjonalne przygotowanie i znajomość realiów współczesnego rynku. W skład firmy wchodzą: STUDIO GRAFIKI I DTP zapewniające profesjonalne opracowanie wszelkich projektów plastycznych oraz ich przygotowanie do druku jak również opracowanie i prowadzenie stron internetowych, DRUKARNIA CYFROWA zapewniająca realizację prac niskonakładowych oraz druków wielkoformatowych, DRUKARNIA OFFSETOWA realizująca zlecenia na druki średnio i wysoko nakładowe oraz PRACOWNIA MAŁYCH FORM wykonująca nadruki na przedmiotach reklamowych.
W realizacji prac dla naszych klientów współpracujemy również z innymi plastykami m.in. wykładowcami Łódzkiej ASP oraz wiodącymi firmami w dziedzinie CTF i CTP.
W ramach kompleksowej obsługi potrzeb naszych klientów zajmujemy się także tworzeniem interaktywnych prezentacji multimedialnych produktów i firm na CD.
Już teraz możemy stwierdzić, że interaktywne prezentacje cieszą się wielkim zainteresowaniem i odnosimy na tym polu duże sukcesy.
W gronie naszych klientów są między innymi: "BRE Bank", "Sports-Tourist", "Cersanit", "Skyline", "Medort", "Browary Tyskie", "Społem", a w zakresie DTP wspieramy realizacje m. in. dla "Lustan" s.c., Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi oraz Telewizji Kablowej "TOYA". Współpracujemy również z rozwijającymi sie firmami medycznymi, turystycznymi i wydawniczymi. Wykonujemy również projekty dla klientów zagranicznych z USA, Włoch i Niemiec